Russian (CIS)

Технології:

ФУНДАМЕНТИ ІЗ ЗАБИВНИХ ПАЛЬ

Тривалий час фундаменти із забивних паль були найбільш дешевими через недорогі знергоносії,транспортування, навантажо-розвантажувальні роботи, просту технологію улаштування , наявність нових масивів забудови. В цілому пальові фундаменти із забивних паль виконувались під збірні залізобетонні будівлі в 9-16 поверхів. Розрахункові навантаження приймались 40-70 тонн в залежності від будівлі, геологічних умов будмайданчика. Але назвати ці фундаменти із забивних паль надійними можна тільки стосовно до різних геологічних умов будівельних майданчиків, тому що забивання їх, наприклад в піску, приводить до руйнувань паль, а внаслідок довготривалих динамічних або статичних (вдавлювання) дій на палю в її тілі виникають сколи, зрізи.

ФУНДАМЕНТИ ІЗ БУРОНАБИВНИХ ПАЛЬ

Найбільш розповсюдженими в світі є фундаменти із буронабивних паль. Цей метод є класичним. Ці фундаменти надійні, сприймають великі навантаження, параметри паль легко контролюються в процесі ведення робіт. Буронабивні палі виконуються діаметром від 630мм до 1500мм, глибиною до 50м, в будь-яких геологічних умовах. Продуктивність улаштування таких фундаментів - 12-20м3 за зміну.Буронабивні палі незамінні в разі улаштування підпірних стін, а також в умовах щільної міської забудови.

ФУНДАМЕНТИ ІЗ БУРОІН'ЄКЦІЙНИХ ПАЛЬ

Технологія улаштування цих паль достатньо проста і надійна. На копровій щоглі набирається шнекова колона необхідного діаметра і довжини. Установивши на точку буравлення, шнекова колона забуравлюється на проектну глибину, в разі досягнення якої бетононасосом по системі бетоноводів подається під тиском бетонна суміш з одночасним підняттям шнекової колони. Вибурений грунт прибирається допоміжним краном за допомогою грейфера або екскаватором. Потім в свіжеукладений бетон установлюються арматурні стрижні або вібратором занурюється арматурний каркас.

Продуктивність однієї установки складає 50-120м3 готових паль за зміну.

Переваги пальових фундаментів із буроін'єкційних паль:

  • висока продуктивність;
  • висока якість виготовлення;
  • велика несуча спроможність - в 1,15-1,25 рази вище, ніж такий же буронабивний;
  • самий дешевий спосіб виготовлення паль.